Chaos na Maślicach?

Zmiany w organizacji ruchu na Maślicach W nocy z 5 na 6 marca 2011 r. (z soboty na niedzielę) planowane jest wdrożenie zmian w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Królewiecka/Pilczycka. Szczególnym utrudnieniem będzie ograniczenie wyjazdu z osiedla Maślice w kierunku centrum. Czy mieszkańców Maślic czeka kolejny dzień, ba! miesiąc lub dwa chaosu? Podyskutuj na forum na ten temat…

Ulica Pilczycka zostanie połówkowo zamknięta od skrzyżowania z Królewiecką w kierunku północnym. Niemożliwy będzie wyjazd z ulicy Maślickiej w kierunku centrum, objazd – ulicą Maślicką w przeciwną stronę, do skrzyżowania Maślicka/Królewiecka. Objazd dla autobusów MPK został wytyczony ulicami Maślicką i Warmińską do Królewieckiej. Wjazd od centrum w zwężoną do połowy ul. Maślicką bez zmian.

 

Na ul. Królewieckiej nastąpi przełożenie ruchu dwukierunkowego z istniejącej północnej jezdni ul. Królewieckiej na nowo wykonaną jezdnię południową (tzw. “przewiązka” na wysokości posesji Królewiecka 5).

Schematyczny zarys zmian naniesiony na zdjęcie satelitarne. Na czerwono objazd dla samochodów, na żółto dla autobusów komunikacji zbiorowej.

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza