DEMOKRACJA NA OSIEDLU czyli wybory do rady osiedla Maślice…

(inf.własna 16XII2008) W przyszłym roku (marzec 2009) kończy się kadencja obecnej Rady Osiedla Maślice. Ponieważ przez 4 lata prowadzenia forum maślickiego oraz Portalu osiedla, temat RO Maślice pojawiał się niejednokrotnie, uważam że należy zwrócić uwagę na ten fakt. Dlatego niniejszym tematem zapraszam do dyskusji dot. Rady Osiedla Maślice.

wątek ten do dyskusji przedstawiony jest na forum osiedla: http://forum.maslice.org/viewtopic.php?t=452

Z uwagi na fakt, że kadencja obecnej Rady Osiedla Maślice wygasa już niebawem (marzec 2009 r., w ok 45% stałym osoboskładzie od 3 kadencji) i czekających nas wyborach do rad (prawdopodobnie kwiecień 2009) chciałbym przybliżyć mieszkańcom ten temat….Zapewne znajdą się grupy mieszkańców zainteresowanymi sprawami osiedla, … Zapraszam do dyskusji …. A może ten temat sprowokuje niektórych z Was do kandydowania do Rady Osiedla Maślice…:) Serdecznie zachęcam! w kolejnych “odcinkach” postaramy się zamieścić niezbędne informacji na temat: kto może byc radnym, co robi radny, przedstawimy statut RO, sylwetki obecnych radnych, komunikaty poświęcone bezpośrednio wyborom na naszym osiedlu…

a oto pierwszy komunikat:
1.
KOMUNIKAT
W związku z zarządzeniem wyborów do wszystkich rad osiedli Gminy Wrocław, Miejska Komisja wyborcza zaprasza organizacje polityczne oraz inne organizacje społeczne do zgłaszania kandydatów na osiedlowych komisarzy wyborczych. Zgłoszeń, w formie pisemnej, należy dokonywać do dnia 22 grudnia 2008 r. do godz. 15.oo bezpośrednio w siedzibie Biura Rady Miejskiej Wrocławia przy ul. Sukiennice9, pok. nr 202, IIp. Zgłoszenie powinno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentowania organizacji zgłaszającej. Do zgłoszenia należy dołączyć opis dotychczasowej pracy zawodowej kandydata oraz dane umozliwiające kontakt z kandydatem. przewodniczący Komisji Marcin Bator.

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza