III Przegląd piosenki zakazanej

korespondenci terenowi informują….
Dnia 12 grudnia przedstawiciele naszej szkoły (Gimnazjum nr 22 – przyp. redakcji)  wybrali się na “III Przegląd Piosenki Zakazanej w PRL-u”;. Od samego początku atmosfera była bardzo miła. Wszyscy się życzliwie witali i poznawali. Przed konkursem każda szkoła miała czas na przygotowanie się. Niespodziewanie nadszedł czas występów . Nasza szkoła występowała jako ostatnia. Każdy się bardzo bał, bo poziom był bardzo wysoki.
Nerwy w nas wzrastały po każdym występie naszych rywali. Wszyscy śpiewali rewelacyjnie i doskonale. Przyszedł czas i na nas. My wykonałyśmy piosenkę Jacka Kaczmarskiego pt. “Obława”;. Następnie była przerwa na ochłonięcie. W tym czasie sędziowie ustalali werdykt. Nerwy wzrosły gdy na salę weszło jury. Strasznie się bałyśmy i denerwowałyśmy. Teraz możemy powiedzieć, że niepotrzebnie. Nasze wykonanie „Obławy” przekonało sędziów, ponieważ wywalczyłyśmy dla naszej szkoły najwyższą nagrodę GRAND PRIX. Bardzo się cieszymy i mamy nadzieje, że za rok nie będzie gorzej…
o czym poinformowały uczennice Gimnazjum nr 22 przy ul. Lubelskiej.
 
redakcja Portalu Osiedla maslice.org składa  wokalistkom serdeczne gratulacje! I życzymy powodzenia w następnych konkursach szkolnych….

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza