Jubileusz 60-lecia istnienia SP26 we Wrocławiu

14. października 2006 r. SP26 obchodzić będzie jubileusz 60-lecia istnienia placówki .

Uwaga Absolwenci SP26!! 60 lecie Szkoły Podstawowej nr 26 na Maślicach.
SP26 obchodzić będzie 60 lecie istnienia, a budynek, w którym mieści się dzisiaj- 50 lecie. Najprawdopodobniej to dwa ostatnie lata istnienia jako SP 26, bo wg informacji z Wydziału Edukacji, w roku szkolnym 2008/2009 nastąpi otwarcie nowej szkoły, a właściwie zespołu szkolno-przedszkolnego.
Planujemy w szkole zorganizowanie różnych uroczystości, mniej lub bardziej oficjalnych, ale zależałoby nam przede wszystkim na tym, żeby ten dzień był okazją do “spotkań po latach.”
Dlatego prosimy wszystkich absolwentów SP 26, którzy mieliby ochotę na spotkanie z kolegami, nauczycielami, żeby skontaktowali się z sekretariatem szkoły, gdzie mogą dowiedzieć się o szczegóły. Można również napisać na adres: sp26.wroclaw@wp.pl, odpiszemy.

Prosimy wszystkich, którzy posiadają pamiątki (zdjęcia, stare świadectwa, legitymacje szkolne, tarcze) o wypożyczenie ich. Przedmioty z opisem (imię i nazwisko właściciela) przyjmuje sekretariat szkoły lub wicedyrektor – p.D.Sosna. Zapewniamy,że wszystkie eksponaty po uroczystościach wrócą do właścicieli. Jeśli ktoś posiada stare przedmioty związane z edukacją (fartuszek szkolny, obsadka, stalówka, kałamarz, elementarz, drewniany piórnik itp.) , to prosimy również o udostępnienie nam na okolicznościową wystawę.

Prosimy również wszystkich, którzy przeczytali tę informację, żeby przekazywali ją znajomym – najlepsza poczta, to poczta pantoflową.

 

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza