Krasnoludki – konkurs

Dnia 12 maja 2009 r. odbył w naszej szkole międzyklasowy konkurs teatralny pod nazwą”Krasnoludki – bohaterowie bajek i baśni europejskich”. Udział w nim brały klasy 1 i 2 z Gimnazjum 22. Sceniczne popisy naszych koleżanek i kolegów, poprzedziła bardzo krótka i treściwa przemowa pana Dyrektora.

Występy odbywały się w kolejności alfabetycznej. Wybór najlepszych przez jury (w osobie pani Anny Kowalczyk, pani Bożena Pochodyła, pani wicedyrektor Czesława Kośnikowska i ja, czyli Wojtek Ludjan) odbywał się równolegle z  występami poszczególnych klas. Co prawda, niektórzy uczniowie prezentowali dosyć duże rozbieżności dotyczące talentu scenicznego i aktorskiego, jednakże ich wysiłki zostały na pewno docenione.
Wybór nie był prosty, zadecydowały małe szczegóły, a zwycięzcą została klasa IIA która dosłownie o włos wyprzedziła klasę IIB (której na pocieszenie została nagroda publiczności) a trzecie miejsce zajęła klasa IA. Widać było, że klasy włożyły dużo wysiłku w przygotowanie swoich występów, dlatego wszystkim należy się wyróżnienie i pochwała.
Nagrodzona klasa wzięła udział w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym organizowanym co roku w naszej szkole

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza