O MAŁO POWAŻNYCH KOMENTARZACH…

Szanowni Czytelnicy www.maslice.org

Do Waszej dyspozycji od początku powstania Portalu Osiedlowego pozostawiliśmy możliwość dodawania komentarzy do poszczególnych artykułów. Komentarze w naszym zamyśle, mają być Waszym głosem w konkretnej sprawie – co oznacza uzupełnienie informacji, sprostowanie czy też nadania artykułom pełnej treści – nie zawsze może znanej Redakcji.

Jest to również swoista, interaktywna współpraca Czytelników z redakcją. Wprowadziliśmy dlatego zasady dodawania komentarzy (każdy wpisujący zapoznaje się z nimi dokonując subredakcji). Najważniejszym kryterium jest m.in. to, że treść odnosi się do tematu artykułu i jest adekwatny w formie (chodzi nam o wyeliminowanie np. niepotrzebnych komentarzy, niepoważnych, czasami nawet głupich, nie mówiąc o wulgaryzmach itp.)

Ponieważ jednak zaczynają się pojawiać niestosowne wpisy (komentarze) Redakcja rozważa monitorowanie wpisów do zupełnej likwidacji tej formy współpracy. Chcielibyśmy jednak tego uniknąć…Jednak dochodzą sytuacje, w których komentarze (wpisy) traktowane są jako forum, a nie jako rzetelna odpowiedź czy rozwinięcie do tematu artykułu…Naszą stronę przeglądają dziennie setki Internautów…Zależy nam na dobrym odbiorze i jakości Portalu. Dlatego…..co sądzicie o sprawie?

Aktualizacja 2008-01-01. Możliwość komentowania artykułów została zablokowana.

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza