SP26 na Maślicach do kwietnia 2009 ….

Protest rodziców i uczniów SP26 dał wymierne efekty. Po rozmowach z wiceprezydentem Obrębskim, ustalono przedłużenie nauki w dotychczasowym budynku do kwietnia 2009 r. – o czym informuje GW: Dzieci z podstawówki nr 26 na Maślicach mogą zostać w swojej szkole do połowy kwietnia. To dobra wiadomość dla uczniów i rodziców. Groziła im pospieszna przeprowadzka do zniszczonego budynku na Praczach Odrzańskich.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 26 przy Maślickiej mieli się przenieść do dawnego technikum na Praczach Odrzańskich do końca tego tygodnia. Budynek ich szkoły ma być wyburzony. Teren, na którym stoi podstawówka, należy do dolnośląskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Już od marca ma tu być budowana autostradowa obwodnica Wrocławia.

inf. za GW czytaj całość: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,6182452,Szkola_na_Maslicach_dostala_czas_do_wiosny.html

informację tą potwierdza również oświadczenie Dyrektor Sp26 P. Glińskiej:

Informujemy, że według pisma przekazanego przez Wydział Edukacji ostateczny termin przeniesienia szkoły do siedziby na Praczach, to 10.04. Zajęcia na Praczach rozpoczną się 15.04 i trwać będą do 19.06. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/10 odbędzie się w nowej szkole przy uL. Królewieckiej.

Dyrektor SP 26

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza