WYBORY RADNYCH OSIEDLA MAŚLICE- 8 MARCA 2009 niedziela

21.02.2009 Znane są już listy kandydatów do rady osiedla Maślice. W okręgu nr 1 (Maślice Wielkie) kandydują 4 osoby, w związku z czym tutaj głosowania nie przeprowadza się, ponieważ liczba kandydatów jest równa liczbie mandatów przypadających na ten okręg (4). Natomiast w okręgu nr 2 (Maślice Małe) wybory odbędą się 8 MARCA 2009 (niedziela) w godzinach od 8.oo do 20.oo w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Rędzińskiej. Liczna kandydatów: 14 – na 11 mandatów. Poniżej pełna lista oraz prezentacja kandydatów ze Stowarzyszenia Maślice.

Swoich kandydatów do Rady Osiedla mogą wybierać wszyscy mieszkańcy Wrocławia, którzy najpóźniej w dniu wyborów kończą 18 lat, stale mieszkają na obszarze działania rady Maślice (pobyt stały) albo są wpisani do rejestru wyborców na obszarze działania rady. Na karcie do głosowania można zaznaczyć tylu kandydatów ilu wybieranych jest w okręgu (czyli Maślice Małe – można wybrac od 1 do 11 kandydatów z listy).

Z poparcia i ze Stowarzyszenia Maślice startują: z Maślic Wielkich – Małgorzata Drożdżal, Joanna Masiak oraz z Maślic Małych: Bogdan Matecki, Katarzyna Mielniczek i Mariusz Gomułkiewicz.

Warto odnotować, że na liście kandydatów jest dotychczasowa radna Bożena Woźniak oraz najmłodszy kandydat (obecny również w dotychczasowej radzie) Michał Sobczak. Cieszy fakt, ze oprócz dotychczasowych radnych, którzy ponownie ubiegają się o mandat , jest przewaga nowych, “świeżych” kandydatów, mogących zainspirować i inicjować nowymi pomysłami dla dobra mieszkańców naszego osiedla.

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza