ZAPRASZAMY NA ZAWODY…

W najbliższą sobotę 6 października br., polecamy wszystkim maśliczanom imprezę rekreacyjną na świeżym powietrzu. W godzinach od 9.oo do 12.oo (zbiórka do 7.45) na akwenie przy ul. Królewieckiej, odbędzie się impreza rekreacyjno-wędkarska dla dzieci i młodzieży w wieku do lat 16-tu (wstęp bezpłatny).

Koło PZW 122 ASTRA, wspólnie z Osiedlowym Klubem Wędkarskim, organizuje zawody wędkarskie. Organizatorzy mają nadzieję, że pogoda dopisze – jak i okoliczni mieszkańcy naszego osiedla. Jak mówi Waldemar Drelichowski, Prezes Koła PZW 122 ASTRA – takie imprezy organizowane są właśnie z myślą o młodzieży i mieszkańcach Maślic, bo – jak mówi – „… dla nich jest ta impreza rekreacyjna…”.

W zawodach startować mogą dzieci i młodzież zrzeszona i niezrzeszona w PZW w

czterech karegoriach wiekowych:

do 10 lat, 11-14 lat, 15-16 lat i dziewcząt.

Podobna impreza wiosenna (28.04.2007) zgromadziła 64 młodych adeptów wędkarstwa oraz

ich opiekunów. Pan Waldemar serdecznie zaprasza raz jeszcze, wszystkich zainteresowanych (i moczeniem kija jak i kibicowaniem). Być może to już ostatnie dni, w których możemy tak miło spędzać czas na powietrzu.

Stowarzyszenie Maślice redagujące Portalem Internetowym maslice.org, ślicznie dziękuje za wiadomość i zaproszenie. Liczymy na atrakcyjną relację z zawodów i podtrzymujemy wolę współpracy i dialogu.

A wszystkich wędkarzy i miłośników serdecznie zapraszamy w sobotę na ul. Królewiecką – nad zbiornik wodny.
Połamania kija!
opr. maslak

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza