Skład Rady Osiedla

Skład Rady Osiedla Maślice w kadencji 2017-2021
Funkcja Imię Nazwisko
Przewodnicząca Rady Renata Cierniak
Wiceprzewodniczący Rady Michał Stelmasiński
Przewodniczący Zarządu Sławomir Czerwiński
Wiceprzewodnicząca Zarządu Grażyna Lange
Sekretarz Zarządu Ewa Wojewoda
Skarbnik Zarządu Tomasz Kuna
Członek Zarządu Przemysław Miara
Członek Rady Barbara Duliniec
Członek Rady Robert Marek Gąsiecki
Członek Rady Robert Kunysz
Członek Rady Maja Olszowy
Członek Rady Tomasz Patoła
Członek Rady Tadeusz Smulikowski
Członek Rady Michał Sobczak
Członek Rady Jakub Szrajber

Uchwała Nr XIII/412/03 Rady Miejskiej Wrocławia z dnia 16 października 2003 roku w sprawie nadania Statutu Osiedla Maślice: dokument PDF

Dyżury Rady Osiedla

DYŻURY RADY OSIEDLA MAŚLICE
w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00 – 18:00
w następne poniedziałki miesiąca w godz. 18:00 – 19:00
maj 2018 – czerwiec 2018
 
lp data imię i nazwisko imię i nazwisko
1 2018.05.07 Maja Olszowy Ewa Wojewoda
2 2018.05.14 Grażyna Lange Tadeusz Smulikowski
3 2018.05.21 Renata Cierniak Michał Stelmasiński
4 2018.05.28 Tomasz Patoła Michał Sobczak
5 2018.06.04 Sławomir Czerwiński Barbara Duliniec
6 2018.06.11 Jakub Szrajber Robert Kunysz
7 2018.06.18 Tomasz Kuna Przemysław Miara
8 2018.06.25 Maja Olszowy Ewa Wojewoda
9 2018.09.03 Grażyna Lange Tadeusz Smulikowski