3 Maja – Grill Forum Maślic

Serdecznie zapraszamy na kameralnego grilla, organizowanego przez forumowiczów z forum.maslice.org Grill odbędzie się o godz.15 nad Ślęzą, w pobliżu kładki.
 
 

Więcej informacji na temat naszego kameralnego grilla na forum.maslice.org Mile widziane kiełbaski i napoje chłodzące. Zapraszamy nie tylko forumowiczów, ale też wszystkich mieszkańców i sympatyków Maślic.

Aktualizacja: Zdjęcia z grilla do obejrzenia w naszej galerii (autorzy zdjęć: Karol, Maro oraz Andrey).

Nasz pierwszy forumowy grill, który można uznać za przetarcie szlaku, wypadł pomyślnie. Pogoda oraz frekwencja dopisały. Spotkanie postanowiliśmy urozmaicić ogniskiem, które paliło się do końca imprezy.
 
Czwartkowe popołudnie było bardzo dobrą okazją do tego, by osoby z forum poznały się osobiście. Mimo że mieszkamy na tym samym osiedlu, to w większości się nie znaliśmy. Na grillu pojawili się oprócz mieszkańców Maślic goście z Kozanowa i Leśnicy.
 
Warto odnotować profesjonalną obsługę grilla przez Joannę. Widać, że grillowanie nie jest jej obce 🙂 Liczymy na dalszą współpracę z Joanną przy organizacji spotkań.
Mamy nadzieję, że smażyliśmy kiełbaski razem nie ostatni raz 🙂 Dziękujemy serdecznie za mile spędzony czas i do następnego spotkania!

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza