AKCJA WIOSENNE PORZĄDKI (na Maślicach)

Szanowni Internauci! Mieszkańcy Maślic!

Zarząd Gospodarki Odpadami organizując po raz kolejny akcję pn. Wiosenne porządki – wystawia w wyznaczonych punktach Wrocławia na naszych osiedlach specjalne pojemniki wielkogabarytowe, do których można wrzucać zalegające przedmioty, odpady itp z domów, piwnic czy obejścia. Nie jest to pierwsza akcja tego typu – równiez i na naszym osiedlu. W latach poprzednich zawsze cieszyła się ogromna popularnościa, o czym świadczyły pozostawione poza pojemnikami śmieci i odpady (WPO ALBA zmuszona jest wówczas do powtórnego przyjazdu, w celu wywiezienia wszelkich nieczystości). Poniżej zamieszczam punkty, w których usytułowane zostały pojemniki:
1.róg ul. Północnej i ul. Maślickiej; 2. róg ul. Chełmskiej i ul. Lubelskiej; 3. róg ul. Maślickiej i ul. Stodolnej ( za kioskiem Ruchu); 4. róg ul. Maślickiej i ul. Rędzińskiej ( koło Cmentarza ); 5. teren Szkoły Podstawowej nr 26 przy ul. Maślickiej 37; 6. róg ul. Maślickiej i ul. Brodnickiej ( za sklepem ); 7. róg ul. Mrągowskiej i ul. Rolnej .
 

Akcja trwa od 17.04.br do niedzieli.

Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości pozbycia się niepotrzebnych krzeseł, szaf, wykładzin, doniczek, koszy, skrzynek a nawet łóżek itd itd.. Nie zaśmiecajmy Maślic!

opr.własne

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza