Bal karnawałowy

Czas Karnawału, szalonych zabaw, maskarad i radości…. Na naszym osiedlu niestety nie mamy do wyboru miejsc i lokali, gdzie można organizować  podobne zabawy. Tym bardziej cieszy inicjatywa  maślickich uczniów z Gimnazjum nr 22 przy ul. Lubelskiej. Z wrodzoną sobie energią i pomysłowością, młodzi gimnazjaliści zorganizowali z pomocą nauczycieli Bal Karnawałowy, o czym informuje nasz terenowy gimnazjalny korespondent….
W sobotę, 11.01.2008 r. w naszym gimnazjum odbył się bal karnawałowy…. 

O godzinie 17.00 czternaście par w eleganckich, wieczorowych strojach rozpoczęło ów bal polonezem. Strój wieczorowy był oczywiście obowiązkowy dla wszystkich uczniów, jednak nie każdy się tego trzymał w dalszej części programu.

Bawiliśmy się raczej przy szybkich „kawałkach”, choć co jakiś czas, jak na bal karnawałowy przystało, można było zatańczyć wolny utwór w parach.

Trzy godziny balu zleciały nam bardzo szybko. Szkoda jednak, że trwał on tak krótko, bo wszyscy bawili się świetnie.

Kilka minut po 20.00 rozeszliśmy się do domów.

boehme

 
Uczestniczyłeś w Balu Karnawałowym? Napisz nam swoje komentarze! Może wydarzyło się coś zabawnego? A kto okazał się przysłowiomym “Królem i Królową” balu….Zapraszamy do skorzystania z wypowiedzi i dodania swojego komentarza!
<maslak>
 

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza