Koniec nauki w SP26 na ul. Maślickiej

Tak jak informowaliśmy wcześniej dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 26 dalszą naukę rozpoczną po feriach wielkanocnych w przystosowanych do tego celu pomieszczeniech w budynku po dawnym Zespole Szkół Ogrodniczych w Praczach Odrzańskich – od 15.04.2009. W dniu dzisiejszym firma transportowa zajmowała się przeprowadzką i wywożeniem wyposażenia szkoły.

Dzieci wg informacji dyrekcji szkoły, będą dowożone po feriach specjalnym autobusem z ul. Maślickiej. Specjalnie też przeznaczono pomieszczenie po byłym sklepie spożywczym (fot.) na świetlicę dla dzieci oczekujących na autobus, które mają być pod opieką pedagogów. Poniżej podajemy komunikat SP26 w sprawie transportu dzieci.

tymczasowa świetlica

OD 15 KWIETNIA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 26 ZMIENIA SWOJĄ LOKALIZACJĘ NA PRACZE ul. STABŁOWICKA 147/149. W ZWIĄZKU Z TYM PRZEKAZUJEMY INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ DOWOŻENIA UCZNIÓW.

informacja o kursowaniu autobusu 303 Maślicka Osiedle: wszystkie autobusu zaczynają codziennie kurs z przystanku Maślicka osiedle, sprzed szkoły,m zatrzymując się na kolejnych przystankach. Kurs do szkoły w Praczach trwa 15 minut. Np. dziecko z klasy VIa jadące autobusem, który wyruszy spod szkoły o godz. 7.20, wsiada na przystanku na ul. Głównej przy sklepie o godz. ok.7.28. Pierwszego dnia dzieci otrzymują bilety w autobusie.

Poranna świetlica czynna jest od godz. 7.oo w budynku przy ul. Maślickiej 102/104 (obok sklepu).

wnętrze pomieszczenia.

 

dzieci jadą wg podanego rozkładu jazdy:

1. godz. 7.20 – klasa 1a + 6a + 3b

2. godz. 7.30 – klasa 2a + dzieci mieszkające w okolicy ul. Lubelskiej i wsiadające przy ul. Brodzkiej

3. godz. 7.35 – klasa 2b + 5ba + “O”

4. godz. 7.40 – klasa 3a + 5a + 1b

5. godz. 7.45 – klasa 4a + 4b + 6b

Zajęcia rozpoczynają się o godz. 8.15.

Rodziców obowiązuje wypełnienie specjalnych oświadczeń dot. deklaracji miejsca wysiadania dziecka oraz ew. samodzielnego powrotu do domu i deklaracji dot. odbioru dziecka ze świetlicy.

opr. Mariusz Gomułkiewicz

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza