PISMA Stowarzyszenia Maślice – 2009-02

Stowarzyszenie Maślice – Portal Społeczności Osiedla , zwraca się z prośbą o zamieszczenie informacji dotyczących działalności naszego stowarzyszenia, w siedzibie Rady Osiedla Maślice oraz gablotach informacyjnych rady, znajdujących się na osiedlach: Maślice Małe i Maślice Wielkie.

Stowarzyszenie prowadzi od 2005 roku pracę na rzecz osiedla Maślice. Jednym z elementów taj pracy zgodnie z Regulaminem działalności Stowarzyszenia jest prowadzenie Portalu Internetowego Osiedla Maślice, w którym zamieszczane są najistotniejsze tematy dotyczące bezpośrednio osiedla i mieszkańców.

W grudniu 2006 członkowie stowarzyszenia zostali docenieni przez Prezydenta Wrocławia, otrzymując wyróżnienie wraz z nagrodą, w konkursie Strona Internetowa Mojego Osiedla za pracę Maślice. Twoje osiedle.

Poprzez zamieszczenie informacji w siedzibie i gablotkach Rady, pragniemy dotrzeć do większej rzeczy Czytelników – Internautów wraz z misją przekazywania wiadomości o osiedlu, wykorzystując nowoczesne media społeczne.

Dlatego pozwalamy sobie w załączeniu dołączyć ulotki informacyjne o Portalu Internetowym Osiedla Maślice – z prośbą jak na wstępie.

Za pozytywną współpracę, dziękujemy.

Mariusz Gomułkiewicz

Redakcja www.maslice.org

W załączeniu:

1/ulotki A4 10 sztuk

OsiedleMaslice

Archiwa

Losowe artykuły

Czujnik powietrza